تابلوی اعلانات
خانه » نظرات

نظرات

تصمیم بر این شد که با ایجاد این بخش کلیه نظرات اعضا در کنار هم گرد آوری گردد.

خواهشمندیم کلیه نظرات و پیشنهادات خود را از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید .

با تشکر

۹۵ نظر

 1. با عرض سلام و خسته نباشید آیا دریافت مسکن از این تعاونی تنها به کارکنان حفاظت سپاه اختصاص دارد و امکان این وجود دارد که سایر رده های سپاه هم بتوانند با قبول شرایط از این تعاونی مسکن دریافت کنند وجود دارد یا خیر؟ متشکرم

 2. سلام علیکم آیا سایر نیروهای سپاه می توانند از این تعاونی مسکن دریافت کنند یا دریافت مسکن توسط توسط این تعاونی به کارکنان حفاظت سپاه صورت می گیرد یا خیر متشکرم

 3. لطفا یا سایت رو جمع کنید یا نظرات رو پاک نکنید بسه اونقدر دروغ تحویلمون دادید که دیگه راستهاتون رو هم باور نداریم اقای رونقی مگر نگفتید ۱/۱۲/۹۴ پروژه باقری آمآده میشه مگر ما تابحال نصب اسانسور رو ندیدیم چرا این همه ضعف ناشی از سو مدیریت در تعاونی رو باید ما پرداخت کنیم مگه یکسال از تسویه ما نمیگذرهچرا کسی پاسخ گوی تاخیر ها نیست چرا کسی حتی ادب معذرت خواهی نمودن از تاخیر ناشی از سو مدریتها رو نیز بلد نیست. چرا همیشه چهره حق به جانب میگیرید.کرایه خانه یکساله بنده را چه کسی پرداخت میکنه؟چرا نیروی کارگاهیتون زیاد نمیکنید چرا جمعش نمیکنید خسته شدیم یکی یه کاری کنه چرا اونایی که تسویه کردن هیچ اعتراضی نمیکنید.انشالله باوعده و فریبکاری در به تاخیر انداختن پروژه موفق و موید وسر پایین و خجلت زده نباشید و مثل ما پیش زن و بچه دوست در همسایه خجلت زده نباشید. از اینکه این نظر رو فردا اول وقت پاک میکنید متشکرم.

 4. آیاواحدهای بلوک B2 پروژه هاشمی نژاد مجهز به سیستم پکیج میشوند و یا از موتورخانه مرکزی تغذیه می شوند

 5. با سلام ،خواهشمند است تاریخ دقیق اتمام بلوک B2 هاشمی نژاد را اعلام نمایید. من مهرماه دارم عروسی میکنم.اگه خونه حاضر نشه مجبورم بیام چادر بزنم اوونجا

 6. به نظر میرسد پاسخ مدیر عامل محترم درباره تاخیر تاریخ تحویل به اعضا توجیه غیر منطقی است زیرا شروع پروژه و تاریخ تحویل موقت در سال ۹۲ یقینا با احتساب بد حسابی تعدادی از اعضا باید محاسبه می گردید و تدبیر چشم انداز بدحسابی اعضا در همان شروع کار اندیشیده می شد در غیر این صورت کار به کاردان سپرده نشده مناسفانه آنکه متضرر است همیشه قشر آسیب پذیراست و هیچ کس پاسخگو نیست؟!
  اگر مدیر عامل بزرگوار در کاندیدا و نامزدی یک منصبی قرار بود آرا جمع آوری کند حتما در عید فطر نه امسال بلکه همان سال ۹۲ موعود پروژه را افتتاح می کردند و پمسکن اعضا تحویل داده میشد! واقعا چه کسی حقوق ضایع شده اعضا را پاسخگوست؟؟!!

 7. همسر یکی از اعضا

  با سلام
  اقا ما با یک شرایط وحشتناک به همراه یک نوزاد از پنجره پذیرایی خانه وارد اپارتمان شدیم محلی پر از خاک و اهن و محل رفت و امد کارگران . من هر چه تلاش کردم یک مورد از گزینه های داخل ان برگه را هم نمی توانستم تایید کنم چه برسد به تحویل اپارتمان . چرا چرا چرا بعضی از اپارتمانها رنگ و کابینت کرده و کاملا مرتب ویک سری انقدر نابسامان مگر اعضا با یکدیگر فرق دارند حرف از الویت نزنید که یکی از واحدهای مرتب الویتش یکی قبل از ما بود همکارتان می گفت ۲۰ روز دیگر همه چیز مرتب می شود همان موقع تحویل می دادید هدف چه بوده واقغا ان کلید برای اپارتمانی که نه پنجره اش وصل است ونه امکان بسته شدن درش به چه درد می خورد می خواهم قابش کنم وبه گذارم در پذیرایی برای افزایش روحیه .
  با تشکر از زحمات شما که می توانست بهتر زمان بندی شود

 8. با سلام،
  لطفاً بفرمایید وضعیت تلفن ثابت به چه صورت است؟ آیا پیگیری تلفن به عهده تعاونی است یا خود ساکنین؟ اگر به عهده تعاونی است، بفرمایید این کار چه زمانی انجام می پذیرد؟
  با تشکر

 9. از شما دست اندرکاران تعاونی عاجزانه خواهشمندیم تا نسبت تکمیل پروژه و تعیین و تکلیف افراد بدهکار اقدام قانونی را به عمل اورید و ما را از این بلاتکلیفی و بیچارگی که توسط اعضا بدهکار به سرمان امده نجات دهید.چرا اقدامی قانونی در این خصوص انجام نمیگیرد و همچنان نسبت به ساخت واحد بدهکاران اقدام میکنید.اخر کنار امدن با این افراد تا جایی که ما را به فلاکت و بدبختی بکشانید .مگر گناه ما چیست چرا کسی به ستمی که بر ما روا شده فکر نمیکند.چرا مراجع قانونی فکری نمیکنند.انتخاب واحد انجام شد چرا بدهکاران اقدام به فروش نمیکنند بابا تورو به دین و مذهب فکری کنید تو را به خدا فکری کنید سال مستاجری ما سر امده و هنوز بدلیل بدهکاری این اقایان پروژه ناتمام است و ما سرگردان از اینده خویش .اگر کاری از دست شما بر نمی اید بفرمایید تا ما از طریق مراجع قضایی پی گیری کنیم بابا صبر و اندازه و تحمل و سکوت هم حد و اندازه دارد

 10. سلام.۱- با توجه به سوالات مشتریان واحد ها لطفا نوع سند واحده های پروژه ها که در نهایت توسط تعاونی و ثبت اسناد به اعضا تحویل داده میشود اطلاع رسانی کنید.(که آیا عرصه و اعیان است و یا فقط به صورت اعیانی میباشد).
  ۲- آیا تعاونی در فروش واحدها و یا پیدا کردن مشتری میتواند کمکی به اعضا نماید. تشکر

  • با سلام
   ۱-عضو محترم پیگیری اخذ پایانکار توسط شرکت عمران ظفرکار در پروژه شهید هاشمی نژاد در دستور کار قرار دارد که ان شاء ا… پس از اخذ پایانکار و صورت مجلس تفکیکی نسبت به صدور اسناد مالکیت اقدام خواهد شد . لازم به توضیح است که متراژ اعلامی به اعضاء فقط اعیانی بوده است .۲-تعاونی در فروش و یا پیدا نمودن مشتری هیچگونه کمک و دخالتی نمی کند .

 11. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران پروژه شهید هاشمی نژاد.
  در حال حاضر جمعیت قابل توجهی در بلوک B1 ساکن شده اند ولی وضعیت این بلوک نسبت به یکی دو ماه پیش. تغییری نکرده است، گزارش پیشرفت پروژه که در همین سایت گذاشته می شود گواه بر این ادعاست. خواهشمند است بفرمایید موارد زیر کی به مرحله عملیاتی می رسد:
  تعویض چراغ های سوخته راهروها
  راه اندازی سایر آسانسور ها
  نصب درهای طبقات
  نصب شلنگ های آتش نشانی طبقات
  راه افتادن گاز شهری
  رنگ آمیزی درب های ورودی
  نظافت حداقلی ساختمان
  و…

  در صورتی که تحقق بعضی از موارد بالا نیاز به برگزاری جلسه و هماهنگی با ساکنین می باشد، لطفاً اقدام مقتضی را لحاظ فرمایید.
  با تشکر

 12. دربخش نظرات و پاسخ مدیر عاملزمان تقریبی تحویل واحدها خرداد ماه اعلام شد بابا جان تیر ماهم اومد. خدا قوت !!!یه زمان دو تا عکس تو سایت میزاشتین دلمون به همون عکسها خوش بود .حالا با همون عکس قدیمیا خوشیم.ممنون که به فکر مایین.

  • با سلام خدمت شما عضو محترم، امیدوارم جواب خود درخصوص دلیل عدم تحقق زمانبندی اعلامی را از پاسخهای داده شده به سوالات مشابه دریافت نموده باشید. درخصوص اطلاع رسانی مصور از پیشرفت پروژه ها در سایت نیز سعی گردیده است که هرماه این کار صورت گیرد.

 13. دیگر درصدی به حرفهای شما اطمینان ندارم .چه کسی جوابگوی کرایه خانه بنده است .چرا با بدهکاران برخوردی قانونی صورت نمیپذیرد.جریمه های تعاونی از بدهکاران چه دردی از من دوا مینماید.اگر که واحد ها آمآده نیست چرا تبعیض قایل شده اید و عده ای نسبت به تکمیل واحد خود اقدام کردند .مگر هماهنگ نمودن با شرکت عمران ظفر کار در خصوص ورود مالکین و ارسال لیست ۴۰ نفره چه کار عظیمیست که نمی توان ان رابه نتیجه رساند. بلا تکلیفی وضعت ملال آوریست که ما مبتلای آنیم واز خداوند متعال می خواهم که احدی مبتلا نشود.ودر ضمن از کسانی که با جان دل برایمان زحمت کشیده اند نیز سپاس گذآرم.

 14. مستاجر درمانده

  مدیرعامل پروژه شهپریان این پروژه طبق قرارداد باید در تاریخ مرداد۹۲ تحویل موقت داده میشد چنانچه تا کنون ب تاخیر افتاده عدم پرداخت ب موقع اعضا یا یخبندان و شهرداری و غیره نمیباشد قبول کنید ضعف مدیریت است ولاغیر!
  وگرنه عدم پرداخت اعضا حذف عضو یا جریمه باید باشد نه اجازه انتخاب واحد به وی
  لطفا برای مستاجرهای مستاصل چاره ای بندیشید

 15. سلام .زمان تقریبی تکمیل صد درصد پروژه شهپریان چه موقع است . علت افزایش ده میلیونی با توجه به گرفتن جریمه دیرکردی که پروژه نه ماه متوقف بوده چیست؟

  • با سلام
   عضو محترم ، به اطلاع شما می رساند افزایش قیمت ۱۰میلیونی بدلیل تطویل پروژه ناشی از عدم پرداخت بدهی اعضاء و هزینه های تحمیلی از این ناحیه می باشد که با وجود مدت زمان توقف پروژه شهید شهپریان ، با مدیریت صورت گرفته افزایش قیمت کمتری نسبت به دو پروژه دیگر صورت گرفت . در خصوص جریمه دیرکرد اعمال شده نیز که بر اساس بند ۳/۶ قرارداد اعضاء می باشد با فرض عدم دریافت جریمه ، میزان افزایش قیمت بیشتر می بود که در این حالت اجحاف در حق افراد خوش حساب صورت می گرفت .
   همچنین در خصوص زمان تقریبی تکمیل پروژه ، در صورت پرداخت بدهی توسط اعضاء در حدود ۵ ماه دیگر پروژه به اتمام خواهد رسید .

   • قطعا نفستون از جای گرم بلند میشه ک انقد مارو سرکار گذاشتید چند روز دیگه ب لطف شما وسایلمونو میریزن بیرون یادم وقتی برای بازدید اومدیم گفتید خرداد تحویل موقته پس کو؟

    • باسلام خدمت شما عضو محترم، باطلاع جنابعالی می رسانم، تغییر زمانهای اعلام شده صرفاً بدلیل عدم تحقق برآوردهای مالی می باشد و به هیچ وجه قصد سرکارگذاری و غیره مطرح نمی باشد.

 16. با سلام
  این چه روشویی است که قرار داده اید . هدف از ساختن واحد نمونه چی بوده اگر یادتان رفته به صفحه پروژه اسمان صفحه ۴ مراجعه کرده و واحد نمونه را ببینید الان در شهرستان هم از این روشویی ها استفاده نمی کنند حالا قیمت بیشتر پروژه و استفاده از بهترین وسایل از ظاهر کارتان مشخص شد در روز نشان دادن واحد نمونه گفتییید تمام تجهیزات همانند این واحد خواهد بود کابینت و رنگ را که حذف کردید این هم از بقیه مسایل خدا داخل کار را که قابل دیدن نیست ختم به خیر کند
  خدا کمکتان کند

 17. لطفاً بفرمایید کلید واحد کسانی که در پروژه باقری تسویه حساب کرده اند را کی تحویل می دهید ؟

 18. ضمن سلام تشکر وقدردانی از زحمات شما لطفا ۱-دلیل افزایش قیمت بلوک های تعاونی ما درپروژه باقری را با بلوکهای تعاونی های دیگر از جمله هوافضا به صورت مقایسه ای (همانگونه که در پاسخ هاشمی نژادیها بیان نمودید)بفرمایید
  ۲-زمان تحویل قطعی چه زمانیست وآیا درآن زمان بحث انشعابات ومحوطه سازی هم پایان یافته وقابل سکونت می باشد؟
  ۳-درخصوص تمدیدوام مشارکتی انصار(۲۰میلیونی یک ساله)آیا به توافقی رسیده ایددیگر پولی برای مانمانده

 19. چرا اخبار ضد و نقیضی در مورد پروژه ها و تاریخ تحویل اعلام میگردد.ایا حالا که کار پروژه در مراحل پایانی است وقت آن نرسیده که تاریخ تحویل موقت ودایم آن را اعلام فرمایید؟

 20. سﻻم تاریخ تحویل پروژه باقری را مشخص نمایید وعده را که میخواهند فرزندانشان را ثبت نام نمایند از این بلاتکلیفی نجات دهید و با جوابتان از بروز شایعات جلوگیری نمایید .باتشکر

 21. نام و نام خانوادگی

  مسئولین محترم پروژه که شرایط ما ها رو درک نمیکنند و نفسشون از جای گرم بلند میشه ….!
  ایشاالله به شرایط ما به نحوه مختلف گرفتار بشن تا شاید مشکلات ما رو بهتر بفهمن و هرچه سریعتر مشکلات گاز رو حل کنند و کمتر فرافکنی کنند و مشکلات رو گردن شرکت گاز بندازند …

 22. با سلام و تشکر از پاسختان ، مدنظر من بلوک A3 در پروژه هاشمی نژاد است که برخی از همکاران ما که از تعاونی دیگری در این بلوک واحد دریافت کرده اند با وجود اینکه واحدشان به لحاظ امکانات شبیه واحدهای بلوک C1 تعاونی ما می باشد اما قیمت نهایی آنها کمتر از ما شده است ؟!!

 23. با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات شما و همکارانتان،با توجه به اینکه برخی از همکاران در پروژه هاشمی نژاد از طریق تعاونیهای دیگر واحد خود را دریافت کرده اند و مبلغ پرداختی آنها کمتر از ما شده است لطفا دلیل این تفاوت قیمت ها را توضیح بدهبد؟؟؟؟؟؟؟؟

  • با سلام
   عضو محترم با توجه به اینکه عوامل مختلفی در اختلاف قیمت ها موثر است، اگر بلوک یا تعاونی خاصی مد نظرتان است لطفاً بفرمایید تا مشخصاً اختلافات موجود با آن بلوک توضیح داده شود .

 24. با سلام باتوجه به این که زمان تحویل واحدها مشخص نیست و زمان سررسید قرار داد اجاره ها شده لطفا مارا بی خیال جلسه ای با صاحب خانه های ما گذاشته شرایط را برای انها توضیح دهید چون دیگر حرف ما را به خاظر خوش قولی بعضی ها باور نمی کنند
  با تشکر

  • با سلام
   عضو محترم همانگونه که در جوابهای ارائه شده به سوالات اعضاء توضیح داده شده است ، مدیریت تعاونی تمام تلاش و تدبیر خود را جهت حل مشکلات مالی که ناشی از بدهی اعضاء می باشد بکار برده است لکن متأسفانه تاکنون این مشکل بصورت ۱۰۰% حل نگردیده است فلذا منجر به تطویل پروژه گردیده است ، ضمن درک مشکلات جنابعالی و دیگر اعضاء لطفاٌ به ما نیز حق بدهید که با بضاعت موجود نتوانیم در زمان پیش بینی شده پروژه را به پیش ببریم .

   • بنده ذیگه قاذر به دادن ماهی بیش از ۱ میلیون تومن کرایه نیستم ذر ضمن در تاریخ ۳۱ مرداد باید وام بانک انصار را تصویه کنم و این مبلغ هم دست صاحب خانه است یعنی ۲۶ میلیون تومن اینجانب تمام تلاش خود را کرده و ذر تاریخ مورد نظر شما تصویه حساب کرده ام و میخواهم هر طور شده در تاریخ ۳۱ مرداد حدالامکان اثاثیه خود را جابجا و در آن خانه بگذارم پس خواهشمند است اینجانب را درک کرده و در صورت تحویل ندادن منزل اثاثیه خود را به درب تعاونی خواهم اورد با تشکر

 25. همه عمر روزه بودن همه شب نماز خواندن
  همه ساله از پی حج سفر حجاز کردن
  به خدا قسم کسی را ثمر آنقدر نبخشد
  که به روی نا امیدی در بسته باز کردن
  امیدواریم هرچه سریعتر نسبت به واگذاری دیگر پروژه ها همچون پروژه شهید هاشمی نژآد پیروز و سربلند باشید.

  • با سلام
   عضو محترم ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اطلاع شما می رساند که مدیریت و کادر اجرایی تعاونی با تمام کاستی ها و محدودیت ها و نامهربانی ها ی موجود تلاش و همت خود را در جهت پیشرفت و اتمام پروژه ها با بضاعت موجود صورت خواهد داد .

 26. تحویل پروژه باقری چه موقع انجام میپذیرد و چه موقع میتوانیم نسیت به نصب کابینت و نقاشی واحد تسویه شده اقدام نماییم .خواهشمندم با توجه به نبود ثبات در بازار هرچه سریعتر تکلیف را روشن نمایید.باتشکر از جناب مهندس نظری که پاسخگوی سوالات هستند.

  • با سلام
   عضو محترم ، با توجه به اینکه بخشی از عملیات ساختمانی باقی مانده است ان شاءا… تا قبل از پایان تابستان نسبت به تحویل پروژه جهت اجرای کابینت و نقاشی اقدام خواهد شد.

 27. خسارت وارده به اندسته از اعضا که تسویه نمودند و واحد شان را در تاریخ مقرر دریافت ننموده اند را پرداخت نمایید.

 28. جریمه دیر کرد تحویل واحد های ما را پرداخت نمایید. باتشکر

 29. چرا جوابی داده نمیشود.

 30. خسارات ناشی از عدم واگذآری سر موعد آندسته از اعضآکه در مهلت مقرر تعیین شده از سوی تعاونی نسبت به تسویه حساب نهایی اقدام نموده را پرداخت نمایید .باتشکر

 31. خسارت کسانی که تسویه حساب نمودندو با تاخیر در واگذآری پروژه مواجه شدند را پرداخت نمایید . باتشکر

 32. خواهشمندم به جای حذف نظر پاسخگو باشید.

 33. چه کسی پاسخگوی خسارات وارده به کسانی که تسویه نمودندواین خسارات که ناشی از عدم پرداخت به موقع اعضا که منجر به تاخیر در واگذآری خانه هاشده ، میباشد

 34. در صورت تاخیر در تحویل پروژه آیا به اعضایی که در موعد مقرر تسویه نموده اند و هزینه هایی را از قبیل اجاره بها ودیگر هزینه ها که از جانب افراد بد حساب به ما تحمیلشده، را پرداخت مینمایید .

 35. بابا جون اونی که پول نداده چرا گذآشتید انتخاب واحد کنه ؟معلومه باز به پیسی میخوریم

 36. تکلیف اونایی که تسویه کردن چی میشه ایا شما سر موعد خونشونو تحویل می دهید یا نه .واگر نمیدهید چه کسی خسارت وارده رو جبران میکنه تورو خدا یه فکری تدبیری کنیید.خسته شدیم

 37. با تشکر از شما بابت انتخاب واحد پروژه آسمان زمان تحویل موقت وتحویل دایم چه تاریخی میباشد

 38. بزرگواران دست اندر کار تعاونی سلام علیکم خواهشمنداست نسبتبه اتخاب واحد های پروژه هرچه سریعتر اقدام تا اعضا بتوانند هرچه سریعتردر این خصوص تصمیم گیری نمایند .ممنون خدانگهدار

 39. ضمن تشکر از زحمات کلیه زحمتکشان و عرض خداقوت و خسته نباشیدعلی الخصوص ریاست محترم هیت مدیره، مدیران ومدیریت عامل و کارکنان خدوم تعاونی مسکن خواهشمند است هرچه سرسعتر نسبت به انتخاب واحد های پروژه باقری اقدام فرمایید زیرا این امر هم موجب دلگرمی اعضا و خانواده محترمشان میباشد ونیز تکلیف اعضا نسبت به باقی مانده واریزیها و بدهکاریها مشخص و معین میگردددر ضمن خواهشمندم تا از وارد نمودن بعضی از هزینه های اجبار ی منجمله رنگ و کابینت وتحمیلآن به اعضا خوذداری فرمایید باتشکر

 40. سلام خسته نباشید انشا الله هرچه سریعتر انتخاب واحد شود تاهمه تکلیف خودشان را بدانند تاکسی که قصد فروش یا نگهداری دارد تصمیم خود را بگیریدتا انشاالله پروژ هرچه سریع تر به سرانجام برسد.

 41. محمد حسین صالحی

  هیات مدیره محترم با عرض سلام و تشکر از زحمات تمامی دست اندر کاران از شما مدیریت محترم تقاضا دارم به اعضایی که توانایی ادامه پروژه را به هر علت ندارند وجهت جلوگیری از خسارت به دیگران مانند تعاونی های دیگر خیلی قاطع برخورد نمایید تا با واگذاری واحد های بد حساب بیش از این به دیگران خسارت گرانی ساخت را تحمیل ننمایید و با عنوان پرداخت خسارت به خوش حسابها که راضی به این کار نیستند مشکلات و برخوردهای غیر منطقی اعضای بد حساب را به دوش نکشید

 42. بالاخره واگذار میشود انشالله .در اینده ای خیلی دور.

 43. چرا جواب توسط مدیر عامل داده نمیشود؟

  • باسلام عضوء محترم انشاءا… سعی بر تأمین نظر جنابعالی در خصوص موارد ذکر شده با در نظر گرفتن شرا یط موجود صورت خواهد گرفت .

 44. خواهشمندم در مورد رنگ و کابینت پروژه باقری بعد از انتخاب واحد، از هر عضو استعلام نموده و در صورت تایید مالک نسبت به انجام نقاشی و نصب کابینت اقدام فرمایید .تا از هرگونه شبه جلوگیری به عمل آید.باتشکر از همه زحمتکشان تعاونی خدا قوت. در ضمن اگر مقدور است قیمت دو مورد یاد شده را قبل از انتخاب واحد به اطلاع اعضا برسانید.

 45. با تشکر از زحمات شما لطفا با توجه به مشگلات عدیده اعضا وداشتن بدهی فراوان هرچه سریعتر پروژه اسمان راهم انتخاب واحد فرمایید

 46. با سلام. چرا آقای مدیر عامل جواب بنده رو در مورد پروژه شهپریان نمی دهد. که برای کسانی که در واریز بدهیشان سهل انگاری می کنند چه تدبیری دارند. این پروژه نسبت به بقیه عقب تر می باشد.

  • ضمن تشکر از اظهار نظر و پیگیریهای جنابعالی لازم است به استحضار برسانم به دفعات به اعضاء اعلام شده است که عدم واریز بموقع اقساط باعث تأخیر در اتمام پروژه شده و هزینه های اتمام پروژه را بالا می برد. شرکت تعاونی با رایزنی با بانکهای مختلف فرمت های متنوعی جهت دریافت تسهیلات را فراهم نمود که متأسفانه عدۀ معدودی از اعضای پروژه شهپریان از آن استقبال نمودند، علی ایحال در مجمع عادی سالانه که در تدارک برگذاری آن می باشیم ضمن پیگیری تصویب اعمال جریمه و اخذ آن از اعضای بد حساب، نسبت به نحوه برخورد و جایگزینی آنان نیز تصمیم گیری خواهد شد.

   • با سلام و تشکر از زحمات شما. منتظر تصمیمات شما که بعنوان نماینده ما هستید می باشیم .چون این وضعیت باعث مشکلاتی برای بنده شده است. بازهم از زحمات شما و همکارانتان تشکر می کنم.

 47. به همگی زحمتکشان تعاونی خسته نباشید میگم واز خداوند متعال براتون سلامتی آرزومندم. بالاخره نور امید به خانه دارشدن در دلمون روشن شد. خداوند دلتون شاد کنه. انشآلله

 48. خدا قوت به امید انتخاب واحد های مابقی پروژه ها .یاعلی یاعلی یاعلی

 49. تاخبر زیاد پروژه مارا دچار مشگلات بسیار زیادی نموده لطفاتاریخ وزماندقیق انتخاب واحد وتحویل واحد را اعلام فرمایید

  • عضو محترم تأخیر پروژه ناشی از عدم واریز وامهای باقیمانده و عدم واریز اقساط اعلام شده توسط اعضاء می باشد که ان شاء ا… با حمایت اعضاء و مسئولین حداکثر تلاش در هرچه زودتر تمام شدن پروژه ها صورت خواهد گرفت.
   اقدامات مقتضی در خصوص انتخاب واحد بلوک c1 هاشمی نژاد و B5 آسمان براساس امتیازبندی اعلامی صورت پذیرفته بود اما با توجه به بخشنامه بنیاد تعاون مبنی بر تغییر امتیازدهی و رایزنی های تعاونی دراین خصوص تا اعلام نهایی بنیاد تعاون زمان انتخاب واحد به تأخیر خواهد افتاد.

 50. کی انتخاب واحد صورت میپذیرد؟ پروژه باقری

 51. با سلام. پروژه. آسمان در چه. تاریخی. قابل سکونت. است. قیمت هر. متر چقدر است

  • عضوء محترم با سلام
   ان شاءا… در صورت واریز بدهیها توسط اعضاء تا پایان سال ۹۳ پروژه به اتمام رسیده و پیش بینی می شود با توجه به شرایط موجود در سایت به جهت محوطه سازی و اخذ انشعابات ( آب ، برق ، گاز ) در خرداد ماه ۱۳۹۴ قابل سکونت باشد و قیمت هرمترمربع بنای مفید در حدود ۱،۵۸۰،۰۰۰ تومان می باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top