تابلوی اعلانات
خانه » اخبار » وام ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برای مالکین مجتمع البرز۱۷
وام ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برای مالکین مجتمع البرز۱۷

وام ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برای مالکین مجتمع البرز۱۷

بدینوسیله پیرو نامه شماره ۱۱۰/۱۱۷۶۰ / م / ت مورخ ۹۷/۰۹/۰۶ و مطالب مطروحه در جلسه عمومی مورخ ۹۷/۱۰/۰۲ که در سالن اجتماعات البرز ۱۷ برگزار گردیده ، نظر به درخواست حاضرین در جلسه درخصوص تلاش تعاونی برای تأمین وام برای ساکنین با هدف تحقق موضوع بند ۳ نامه مذکور و واریز مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بدهی اعلام شده به اطلاع می رساند که تعداد محدودی وام ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی با سود ۱۴% و اقساط ۲۴ ماهه از طریق بانک انصار طبق اولویت درخواست کنندگان در دستور هماهنگی پرداخت قرار خواهد گرفت. لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید درخواست کتبی خود را در یکی از روزهای یکشنبه یا چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۰ لغایت ۹۷/۱۱/۱۷ به دفتر تعاونی تسلیم و با دریافت معرفی نامه از تعاونی به بانک انصار مراجعه و طی مراحل تکمیل ضمانت و دریافت وام و تسویه بدهی را به عمل آورند .

مجدداً توجه کلیه مالکین بدهکار را به مفاد بند ۴ نامه مذکور جلب نموده و متذکر می گردد آندسته از بدهکاران که نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام ننموده اند از تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ مشول پرداخت ضرر و زیان به دیگر اعضاء مطابق اطلاعیه صادره می باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top