تابلوی اعلانات
خانه » اخبار » مصالحه واحد تصرفی
مصالحه واحد تصرفی

مصالحه واحد تصرفی

images (5)

با سلام

بدینوسیله به اطلاع کلیه مالکین البرز ۱۷ (پروژه شهپریان ) میرساند موضوع پرونده تصرف یک واحد مسکونی توسط آقای حسین باقری که طی ۲٫۵ سال گذشته کش وقوسهای زیادی داشته وهزینه هایی را به تعاونی تحمیل نموده بود بحمدالله با صدور رای دادگاه تجدید نظر مبنی بر تایید فسخ قرارداد وارد مرحله ای گردید که نیاز به تصمیم گیری نهایی بود فلذا پس از جلسه هم اندیشی مورخ ۹۸/۰۳/۱۹ که با اطلاع قبلی در محل سالن اجتماعات شهپریان تشکیل گردید هئیت تصفیه تعاونی با در نظر گرفتن جمیع شرایط حاکم بر موضوع ، در جلسه مورخ ۹۸/۰۳/۲۴ با دریافت ۳ فقره چک مجموعا” به مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از آقای حسین باقری به تاریخ های ۹۸/۰۴/۱۵ ، ۹۸/۰۵/۱۵ و ۹۸/۰۶/۱۵ اقدام به تنظیم مصالحه نامه ای ( پیوست ۱) نمود تا پس از وصول آخرین چک ارائه شده نسبت به اعلام رضایت در پرونده و عدم پیگیری در طی مراحل تخلیه واحد اقدام نماید .

با این شرایط وهمزمان با وصول چک های ارائه شده توسط نامبرده اقدامات ذیل در دستور کار تعاونی قرار خواهد گرفت که بدین وسیله اطلاع رسانی می گردد .

الف : با وصول ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مورخ ۹۸/۰۴/۱۵ ابتداعا” مبالغ واریزی توسط آندسته از اعضا که نسبت به واریز قسط ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مرتبط با این موضوع به حساب تعاونی اقدام نموده بودند عودت خواهد گردید .

لازم به ذکراست این عودت وجه به همراه ۲۲% سود بانکی موضوع بند ۴ نامه شماره ۱۱۰/۱۱۷۶۰/ م ت مورخ ۹۷/۰۹/۰۶ ( پیوست ۲) نسبت به مدت واریز هر یک از اعضا به حساب تعاونی و از محل وجوه دریافتی از حسین باقری عملی خواهد گردید.

ب : از محل باقیمانده چک اول و وصول ۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بعدی ، ابتداعا” وجوه برداشت شده از محل واریزی اعضای دوپروژه دیگر به همراه ضرر وزیان وارده به آنان برمبنای سود ۲۲% ماهیانه عودت خواهد گردید وعملا” ضرر و زیانهای وارده به اعضای شهپریان در تحمیل هزینه های قضایی ، اداری وتشکیلاتی و مازاد خرید مصالح نسبت به سال ۹۵ که عمدتا” مربوط به رفع اشکالات ودریافت تاییدیه آتش نشانی است ، جایگزین خواهد گردید.

ج : پس از انجام مراحل فوق از محل باقیمانده وجوه دریافتی از حسین باقری ، مانده بدهی اولیه ایشان ( مربوط به سال ۹۴ ) وجرایم متعلقه بر مبنای ۳% پیش بینی شده در قرارداد اولیه ( نسبت به دیر کرد تا زمان وصول چک ها ) تامین و در حساب پروژه نزد تعاونی جهت انجام هزینه های آتی نگهداری خواهد گردید که میزان دقیق آن پس از صدور اسناد حسابداری مربوطه واعمال در حسابها متعاقبا” اطلاع رسانی می گردد.

پیوست ۱

پیوست 1-1

پیوست 1-2

پیوست ۲

پیوست2-1

پیوست2-2

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top