تابلوی اعلانات
خانه » اخبار » قابل توجه کلیه مالکین پروژه های آسمان ، هاشمی نژاد و شهپریان
قابل توجه کلیه مالکین پروژه های آسمان ، هاشمی نژاد و شهپریان

قابل توجه کلیه مالکین پروژه های آسمان ، هاشمی نژاد و شهپریان

images

بدینوسیله به اطلاع کلیه مالکین پروژه های آسمان ، هاشمی نژاد و شهپریان می رساند در پی شکایت سال ۹۴ تعدادی از اعضاء علیه هیئت مدیره تعاونی ، بازپرس شعبه سوم دادسرای نظامی طبق ابلاغیه صادره در تاریخ ۹۷/۰۷/۰۸ دستور پرداخت مبلغ ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال حق الزحمه کارشناس مالی را به تعاونی صادر نمود.( پیوست ۱ )

2پیوست۱

با توجه به اینکه اکثریت اعضاء در این شکایت دخیل نبودند لذا مدیریت تعاونی طی نامه شماره ۱۱۰/۱۱۶۸۱/م/ت مورخ ۹۷/۰۷/۱۰ از شعبه بازپرسی استعلام نمود تا در خصوص پرداخت وجه از محل واریزی کل اعضاء ، یا صرفاً توسط شکات پرونده تعیین تکلیف نماید .

 بازپرس محترم شعبه در ذیل نویس نامه مذکور تعیین تکلیف نموده و ضمن تاکید شفاهی بر واریز فوری مبلغ ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به حساب دادسرا ، ابلاغ نمودند که این مبلغ صرفاً از شکات به نسبت اخذ و در صورت تسویه و یا فروش واحد توسط هر یک از شکات در بدهی آنها منظور و متعاقباً مورد مطالبه قرار گیرد . ( پیوست ۲ )

1 (2)پیوست۲

شرکت تعاونی طی فیش شماره ۸۱۰۳۸۳ مبلغ مذکور را در وجه دادسرا کار سازی و حسب دستور شکات را به نسبت در دفاتر مالی بدهکار نمود که سهم هر یک از آنان در این فقره بالغ بر ۸/۸۲۳/۵۳۰ ریال گردیده است.( پیوست۳)

فیشپیوست۳

لذا بدینوسیله به کلیه شکات پرونده اعلام می گردد که حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۵/۳۱ نسبت به واریز مبلغ بدهی به حساب ۱۳-۶۶۵۷۵۸۰-۴۳-۱۸۱۷ بانک انصار به نام تعاونی مسکن کارکنان ف . ح . س . اقدام لازم به عمل آورند .

شایان ذکر است در صورت عدم پرداخت در مهلت اعلامی ، شرکت تعاونی ضمن طی مراحل قانونی خسارات ناشی از تاخیر در پرداختها را محاسبه و در بدهی هر یک از شکات لحاظ خواهد نمود .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top