تابلوی اعلانات
خانه » اخبار » اعلام کسری نقدینگی در رابطه با طی مراحل دریافت تائیدیه آتش نشانی ،پایانکار و سندمالکیت
اعلام کسری نقدینگی در رابطه با طی مراحل دریافت تائیدیه آتش نشانی ،پایانکار و سندمالکیت

اعلام کسری نقدینگی در رابطه با طی مراحل دریافت تائیدیه آتش نشانی ،پایانکار و سندمالکیت

احترامأ  به اطلاع مالکین محترم پروژه شهید شهپریان می رساند،  پیرو نامه شماره ۱۱۶۰۰ /۱۱۰ /م ت  مورخ ۹۷/۴/۰۳ و با توجه به کسری موجودی  ناشی از یک واحد مورد تصرف در پروژه شهپریان ( البرز ۱۷ ) که تا پایان مهر ماه ۹۷ به   ۹۱۸/۱۴۲/۰۳۱-   ریال بالغ گردیده ، بدینوسیله مطالب تکمیلی ذیل به اطلاع می رسد .

 

1 – خوشبختانه پیگیری پرونده قضایی مربوط به تصرف واحد ۲۷ توسط آقای حسین باقری در شعبه ۱۱۸ دادگاه عمومی حقوقی باهنر منجر به فسخ قرارداد گردیده و با توجه به تجدید نظر خواهی نامبرده در حال طی مراحل قضایی است تا انشاا… منجر به تخلیه واحد و احقاق حقوق مالکین گردد ولی تاکنون دریافت وجه از این محل عملی نگردیده و این در حالیست که طی مراحل تکمیل سیستم آتش نشانی پروژه علیرغم بازدید مرحله اول توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی به دلیل عدم وجود نقدینگی معوق گردیده است .

 

2 – شرکت تعاونی در راستای تکمیل پروژه و انجام وظایف قانونی جهت دریافت تائیدیه آتش نشانی و آماده سازی شرایط دریافت پایانکار و سند مالکیت پروژه تا پایان مهر ماه ۹۷ مبلغ ۹۱۸/۱۴۲/۰۳۱ریال ازمحل مبالغ موجود تعاونی برداشت و در پروژه شهپریان هزینه نموده و در حال حاضر نیز نیاز به مبلغ ۴۷۰/۰۰۰/۰۰۰ریال نقدینگی جهت ادامه کار دارد که در صورت تامین آن از محل موجودی تعاونی ، مازاد برداشت پروژه شهپریان تا این مرحله بالغ بر ۱/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال خواهد شد .

3- نظر به این که توقف ادامه اقدامات تا دریافت وجه از محل فسخ قرارداد واحد ۲۷ حداقل تا زمان صدور حکم تجدید نظر خواهی و طی مراحل اجرای حکم زمان بر خواهد بود لذا به جهت جلوگیری از ایجاد وقفه و تاخیر در روند پیگیری پایانکار و صدور اسناد مالکیت ، هر یک از مالکین واحد ها می بایستی مبلغ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال حد اکثر تا تاریخ ۹۷/۹/۳۰ به حساب ۴-۶۶۵۷۵۸۰-۸۲۰-۱۸۱۷ نزد بانک انصار شعبه میدان حر واریز نمایند تا ضمن عودت مبلغ بدهی پروژه ادامه عملیات اجرایی اشاره شده نیزبیش از این دچار وقفه نگردد . بدیهی است در صورت موفقیت نهایی در دریافت خسارت وارده از فرد متصرف ، این مبلغ قابلیت استرداد به هر یک از واریز کنندگان را خواهد داشت .

4– آنچه حائز اهمیت بوده و قابلیت توجه از ناحیه مالکین پروژه شهپریان دارد این است که مبالغ برداشت شده از محل موجودی تعاونی موجبات ضرر و زیان سایر اعضاء تعاونی از ناحیه عدم حصول سودهای بانکی متعلق به این مبالغ را در بر خواهد داشت که مدیریت تعاونی در جهت جلو گیری از ضرر و زیان ایشان مطابق محاسبات مجبور به اعمال حساب بدهی بر مبنای ۲۲ % سود بانکی قابل استحصال از سیستم بانکی به نفع مالکین دیگر پروژه ها خواهد بود که این میزان ، لاجرم همه ماهه به حساب بدهی مالکین پروژه شهپریان منظور می گردد .

در پایان خاطر نشان می نماید هیئت مدیره تعاونی حد اکثر سعی و تلاش خود را معطوف نموده تا این ضرر و زیانها را که ناشی از اقدامات فرد متصرف در واحد ۲۷ است از طریق قانونی از خسارت زننده اصلی دریافت دارد و در این رابطه نتایج به محض حصول ، اطلاع رسانی خواهد گردید .

001

002

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top