تابلوی اعلانات
خانه » اخبار » اطلاع رسانی در مورد شرایط تسویه زودهنگام وام بانک مهر ایران

اطلاع رسانی در مورد شرایط تسویه زودهنگام وام بانک مهر ایران

بدینوسیله به اطلاع ۳۰ نفر وام گیرندگان از بانک مهر ایران می رساند که حسب تقاضای اعضاء و متعاقب آن هماهنگی‌های به عمل آمده با بانک مزبور ، بر اساس مفاد  نامه شماره ۱۱۰/۱۰۸۸۴/م/ت مورخ ۹۶/۰۴/۰۴  درخواست مساعدت از بانک در تسویه زودهنگام وام های دریافتی صورت پذیرفت.

001

بانک مهر ایران با طرح موضوع در کمیته عالی اعتباری بانک طی نامه شماره ۹۶/۳۰۱۰/۱۰۹۹ مورخ ۹۶/۰۵/۳۰  به شرط تسویه یکجای  کلیه اقساط باقی مانده موافقت خود با تسویه وام ها را اعلام نمود.

003

شرکت تعاونی طی نامه شماره ۱۱۰/۱۱۰۴۱/م/ت مورخ ۹۶/۰۶/۰۱  جهت جلوگیری از هر سوء برداشتی در نحوه تسویه حساب و مبلغ قابل عودت به اعضاء با متن ذیل استعلام از بانک نموده است.

004

بانک مهر ایران با ارائه اطلاعات لیست ذیل که مربوط به عملیات لغایت ۹۶/۰۷/۳۰  می باشد اعلام نموده که در واریز مبلغ مربوط به ستون مانده اقساط به میزان ۲٫۲۷۰٫۴۷۵٫۱۸۷ ریال آمادگی خواهد داشت نسبت به آزادسازی سپرده تعاونی اقدام نماید که در این صورت مبالغ ستون آخر لیست ذیل بابت هر یک از اعضاء توسط تعاونی قابل عودت خواهد بود و البته ردیف های ۹ ( حسین آهنگری ) و ۱۳( سیدحسین میرسعید قاضی ) نیز در این ارتباط بدهکار خواهند شد که ضروری است نسبت به تسویه آن اقدام نمایند.

007

لذا ضروری است موارد مشروحه فوق دقیقاً مورد مطالعه قرار گرفته و در صورت توافق ضمن مراجعه به دفتر تعاونی و تکمیل فرم مربوطه موافقت خود را در اقدام گروهی توسط تعاونی اعلام فرمائید.

لازم به ذکر است جهت عملی نمودن این اقدام موافقت کلیه اعضاء و اعلام کتبی آن به تعاونی ضروری است که در این صورت هیئت مدیره تعاونی در جهت مساعدت با اعضاء موافقت خود را اعلام نموده تا شرکت تعاونی از محل منابع موجود و بدون مراجعه به اعضاء کل مبلغ اقساط را واریز و متعاقباً با آزادسازی سپرده و جایگزینی وجوه برداشت شده سپرده اعضاء را نیز مسترد نماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top